Paskelbta Pakomentuoti

Adidas Original

Gatvės meno renginys "Adidas Original G20" atidarymo proga

2019 m. rugpjūčio 07 d. „Adidas original“ kartu su „WSUP-SHOP“ subūrė Lietuvos aktyviausius gatvės meno atstovus kurti bendrą temą „ INSPIRE. COLABORATE. CREATE“. Kiekvienas piešėjas buvo pakviestas asmeniškai įgyvendinti savo idėją  ant 2×2 m. drobės.

Darbai pradėti ankstų trečiadienio rytą uždarose dirbtuvėse. Diena žadėta lietinga tačiau saulei prasibrovus pro debesis diena praskaidrėjo ir buvo saulėta ir šilta. Tai ypatingai padėjo piešėjams ir renginio žiurovams juk kūrybinės dirbtuvės buvo įkurtos lauke ant pagrindinės Gedimino prospekto gatvės prie pat „Adidas orginal G20“ parduotuvės durų.

Piešimo atmosfera buvo ypatingai draugiška dauguma piešėjų jau pažinojo vienas kitą, dalinosi patirtimi ir kartu kūrė savo būsimų darbų vizijas.

Dalyvave gatvės meno atstovais : „TESKA“ – „SCUP“ – „ETTOJA“ – „TAS KURIS PIEŠIA (TREX)“ – „PLUGAS“ – „PIDŽINAS“ – „STRYTS“ – „DUONA“ – „MARLABORO“ – „KIRIA“

Renginio metu lankytojai ir žiūrovai buvo įtraukti ne tik į balsavimą, tačiau ir patys galėjo išmėginti savo jėgas piešiant aerozoliniais dažais ir markeriais.

Po oficialiosios dalies apdovanoti trys kūrybiškiausi bei daugiausiai balsų surinkę menininkų darbai: SCUP 1-ją vietą, TAS KURIS PIEŠIA 2-ją vietą, PIDŽINAS 3-ją vietą.

Sveikiname laimėtojus, džiaugiamės kartu galėję dalyvauti ir dėkojame už puikai praleistą laiką.

Parašykite komentarą