1. Prekių pristatymas

1.1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
1.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali turi informuoti telefonu arba el. paštu. Šiuo atveju Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
1.3. Prekės siunčiamos registruotu paštu arba kurjeriu (priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo).
1.4. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, Pirkėjas informuojamas apie trūkumą. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių atvykimas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja informuoti Pirkėją ir išspręsti iškilusius nesklandumus.
1.5. Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekių komplektacija.
1.6. Pirkėjas pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo važtaraštyje nurodyti pastabas dėl pažeidimų. Pirkėjas privalo tai užfiksuoti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimo.
1.7. Pirkėjui įsigijus prekę-paslaugą, registruotu  el. pašto adresu atsiunčiamas užsakymo patvirtinimas.
1.8. Perkant virš 100eur. pristatymas nemokamas.

 

 

2. Prekių grąžinimas ir keitimas.

2.1. Pirkėjas gavęs prekę turi apžiūrėti ar ji nėra pažeista, atsiradus pažeidimui pažymėti siuntos važtaraštyje ir informuoti pardavėją per 1-3 darbo dienas. Nepastebėjus jokių pažeidimų, važtaraštyje nepalikus jokių pastabų, siuntos perdavimas ir pati siunta laikoma tvarkinga.
2.2. Prekės pirktos internetu grąžinamos per 14 darbo dienų, nuo prekės pristatymo dienos. Grąžinama prekė, bei originali pakuotė turi būti nepažeista ( neišdažyta, nesulaužyta, nesulankstyta, nenaudota ir kt.)
2.3. Parduotos prekės su trūkumais keičiamos arba grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro įsakymu Nr. 4-243 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“
2.4. Pardavėjas sutinka prekes keisti kokybiškomis arba grąžinti pinigus už prekes tik tuo atveju, jei randamas prekės defektas (brokas).

 

3. Prekių kokybė, garantijos.

3.1. Kiekvienos parduodamos prekės arba paslaugos informacija nurodoma prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme.
3.2. Pardavėjas neatsako už prekes savo spalva, forma ar dydžio neatitikimo realaus prekių dydžio, dėl Pirkėjo naudojamo ryšio priemonės perteikiamo vaizdo ypatybių (skirtingi ekranai ar tai kompiuterio ar televizoriaus, skirtingai iškreipia rodoma vaizdą).

 

4. Papildomos nuostatos.

4.1. Pirkėjas klausimus ir pranešimus siunčia Pardavėjo el. parduotuvės apačioje esančioje skiltyje susisiek su mumis arba paštu info@wsup.eu
4.2. Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais.
4.3. Visi ginčai kilę nevykdant išvardintų taisyklių, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.