1. Bendrosios nuostatos

1.1. Prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra teisinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes iš „MB WSUP“ el. parduotuvės.
1.2. Pirkti el. parduotuvėje turi teisę:
1.3. Pilnametystės sulaukia asmenys, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;
1.4. Nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba globėjų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;
1.5. juridiniai asmenys;
1.6. Pirkėjo ir Pardavėjo sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai el. parduotuvėje Pirkėjas, susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, pasirinkęs atsiskaitymo būdą, nurodęs pristatymo adresą  bei paspausdamas mygtuką „Pirkti“ (žr. 5 punktą „Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai“).
1.7. Visos sutartis, sudarytos su Pirkėju ir Pardavėju  (MB WSUP) saugomos el.parduotuvėje.
1.8. Pirkėjui nesusipažinus su parduotuvės taisyklėmis Pardavėjas neprisiima atsakomybės už Pirkėjo patirtus nuostolius ir jų nekompensuoja, jei taisyklės yra pažeidiamos.
1.9. Pildyti ar taisyti taisykles pasilieka teisę Pardavėjas. Pirkėjas informuojamas tinklapyje.

 

2. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka, terminai.

2.1. Prekių-paslaugų kainos nurodomos Eurais, įskaitant PVM.
2.2. Pirkėjas el. parduotuvėje gali pirkti visą parą (24/0 val.), 7 dienas per savaitę.
2.3. Sutartis pradeda galioti, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Pirkti“.
2.4. Pirkėjas atsiskaito už prekes šiais būdais:
2.4.1. Per el. bankininkystę – išankstinis apmokėjimas, suformavus užsakymą, registruota paskira. Atsakomybė už duomenų saugumą tenka atitinkamam bankui. Visos piniginės operacijos vyksta Paysera el. bankininkystės sistemoje.
2.4.2. Bankiniu pavedimu, susisiekus su Pardavėju el.pašto adresu info@wsup.eu ir gavus išankstinio apmokėjimo sąskaitą-faktūrą.

Pardavėjo rekvizitai:

MB „WSUP“
Įmonės kodas: 302997420
PVM mokėtojo kodas: LT100007536317
Bankas: AB LUMINOR
Atsiskaitomoji sąskaita: LT124010042403956792
SWIFT code: AGBLLT2X
Banko kodas: 40100

 

3. Pirkėjo ir Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai.

3.1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo sutarties su el. parduotuve ir reikalauti grąžinti pinigus už prekes arba pakeisti prekes kokybiškomis, jei randamas brokas. Pagal LR ūkio ministro įsakymą dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių 17 punktą, prekės grąžinamos ar keičiamos tik Pardavėjui sutikus. Įsigyjant paslaugas Pirkėjas gali reikalauti grąžinti pinigus už paslaugą tik tuo atveju, jeigu paslauga nebuvo suteikta dėl Pardavėjo kaltės, kitais atvejais pinigai už paslaugas negrąžinami.
3.2. Pirkėjas įsipareigoja sumokėti sutartą kainą už prekes ir paslaugas, bei priimti prekę ar paslaugą registruotu adresu.
3.3. Pasikeistus Pirkėjo registruotiems duomenims, privaloma juos atnaujinti, arba įspėti prieš užsisakant prekę ar paslaugą.
3.4. Pirkėjas įsipareigoja laikytis  el. parduotuvės pirkimo – pardavimo Taisyklių, bei nepažeisti LR teisės aktų.
3.5. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti tinkamas sąlygas Pirkėjui, naudotis teikiamomis el. parduotuvės paslaugomis.
3.6. Pirkėjui pažeidžiant įsipareigojimus ir bandant pakenkti el. Parduotuvės darbo saugumui ar stabilumui, Pardavėjas turi teisę be perspėjimo sustabdyti Pirkėjo galimybes naudotis el. parduotuve arba panaikinti Pirkėjo registraciją.
3.7. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į Pirkėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą el. parduotuvės registracijos formoje.
3.8. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu, bei suteikti užsakytas paslaugas.

 

 

4. Prekių pristatymas

4.1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
4.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali turi informuoti telefonu arba el. paštu. Šiuo atveju Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
4.3. Prekės siunčiamos registruotu paštu arba kurjeriu (priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo).
4.4. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, Pirkėjas informuojamas apie trūkumą. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių atvykimas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja informuoti Pirkėją ir išspręsti iškilusius nesklandumus.
4.5. Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekių komplektacija.
4.6. Pirkėjas pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo važtaraštyje nurodyti pastabas dėl pažeidimų. Pirkėjas privalo tai užfiksuoti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimo.
4.7. Pirkėjui įsigijus prekę-paslaugą, registruotu  el. pašto adresu atsiunčiamas užsakymo patvirtinimas.
4.8. Perkant virš 100eur. pristatymas nemokamas.

 

 

5. Prekių grąžinimas ir keitimas.

5.1. Pirkėjas gavęs prekę turi apžiūrėti ar ji nėra pažeista, atsiradus pažeidimui pažymėti siuntos važtaraštyje ir informuoti pardavėją per 1-3 darbo dienas. Nepastebėjus jokių pažeidimų, važtaraštyje nepalikus jokių pastabų, siuntos perdavimas ir pati siunta laikoma tvarkinga.
5.2. Prekės pirktos internetu grąžinamos per 14 darbo dienų, nuo prekės pristatymo dienos. Grąžinama prekė, bei originali pakuotė turi būti nepažeista ( neišdažyta, nesulaužyta, nesulankstyta, nenaudota ir kt.)
5.3. Parduotos prekės su trūkumais keičiamos arba grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro įsakymu Nr. 4-243 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“
5.4. Pardavėjas sutinka prekes keisti kokybiškomis arba grąžinti pinigus už prekes tik tuo atveju, jei randamas prekės defektas (brokas).

 

6. Prekių kokybė, garantijos.

6.1. Kiekvienos parduodamos prekės arba paslaugos informacija nurodoma prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme.
6.2. Pardavėjas neatsako už prekes savo spalva, forma ar dydžio neatitikimo realaus prekių dydžio, dėl Pirkėjo naudojamo ryšio priemonės perteikiamo vaizdo ypatybių (skirtingi ekranai ar tai kompiuterio ar televizoriaus, skirtingai iškreipia rodoma vaizdą).

 

7. Rinkodara ir informacija.

7.1. Pardavėjas savo nuožiūra organizuoja įvairias akcijas el. parduotuvėje.
7.2. Pardavėjas turi teisę be įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, jas panaikinti. Pakeitimas ar panaikinimas galioja nuo jų atlikimo dienos.
7.3. Pardavėjas pranešimus siunčia į Pirkėjo registruotą paštą.
7.4. Pardavėjas neatsako jei Pirkėjas negauna siunčiamų informacinių pranešimų dėl internetinio ryšio, elektroninio pašto paslaugų tiekėjų tinklų sutrikimų.

 

8. Papildomos nuostatos.

8.1. Pirkėjas klausimus ir pranešimus siunčia Pardavėjo el. parduotuvės apačioje esančioje skiltyje susisiek su mumis arba paštu info@wsup.eu
8.2. Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais.
8.3. Visi ginčai kilę nevykdant išvardintų Taisyklių, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.